ART / Watercolor paintings & Drawings / Teckningar/akvareller 15837072
nr 1583 7072
Teckningar/akvareller
5 pcs, 3 st Ellen Jolin+ 1 st Mathilda Jolin+ 1 st Julia Jolin (signerad Carlson), sheet: 32x15-62x44, Einar Jolins Mamma/Farmor/Faster, lösa blad.
Condition: Einar Jolins Mamma/Farmor/Faster, lösa blad
1000
SEK 700
Monday December 4 2023
at 19:07:27
30/11 15:17:34